Вперед
Назад

T.D.Williamson

На сьогоднішній день компанія T.D.Williamson є найвідомішою в індустрії виробництва обладнання та проведення сервісних робіт на діючих трубопроводах, які можуть розташовуватися як на землі так і під водою.

T.D.Williamson є лідером у виробництві обладнання для врізки під високим тиском і перекриття трубопроводів без зупинки потоку, а також надає якісне сервісне обслуговування обладнання та послуги з врізки.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИСОКОГО ТИСКУ:

Врізка під тиском - це операція, яка полягає в вирізання отвору в чинному трубопроводі за допомогою свердла або фрези. Така операція застосовується  в багатьох випадках, в тому числі для підключення, відведення, установки датчика або контрольно-вимірювального приладу на трубопроводі, а також для зупинки руху продукту з метою проведення ремонтних або профілактичних робіт.

 

Засувки SANDWICH виробництва компанії Т.Д. Вільямсон має невелику відстань між фланцями, яке на 75% менше, ніж у стандартних засувок. Вони більш прості в установці в порівнянні зі стандартними засувками, особливо при обмеженому просторі.

Засувки SANDWICH не мають «верху» і «низу» і можуть бути встановлені на фітінг кожної зі сторін. Засувка може бути встановлена як паралельно, так і перпендикулярно трубопроводу в залежності від котловану.

Фітинги високого тиску TDW, які розроблені з 95-річним досвідом роботи в трубопровідної галузі, оснащені запатентованими функціями, які можуть допомогти операторам безпечно і ефективно ремонтувати і підтримувати лінії високого тиску без виключення або переривання обслуговування.

Системы для перекрытия служат для изоляции секции трубопровода для ремонтных работ или присоединений новых линий без остановки перекачки продукта в трубопроводе. Оборудование производится для диапазона диаметров от 4" до 56". Максим. роб. тиск : 102 бар | Максим. роб. т-ра : 371°C

Системи для перекриття служать для ізоляції секції трубопроводу для ремонтних робіт або приєднань нових ліній без зупинки перекачування продукту в трубопроводі. Обладнання виробляється для діапазону діаметрів від 4 "до 56". Максим. роб. тиск: 102 бар | Максим. роб. т-ра: 371 ° C

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НИЗьКОГО ТИСКУ: