Вперед
Назад

CAMERON

Група Valves & Measurement компанії Cameron є провідним постачальником запірно-регулюючої арматури та вимірювальних систем для світової нафтової і газової промисловості.
Головний офіс компанії знаходиться в Х'юстоні, штат Техас, США, а її виробничі об'єкти і сервісні центри розташовуються по всьому світу.
Підрозділ компанії Engineered & Process Valves виробляє арматуру великих діаметрів, яка використовується в  трубопроводах для транспортування природного газу, зрідженого природного газу, сирої нафти і продуктів переробки нафти.
Традиційна лінійка повністю зварних кульових кранів CAMERON® була об'єднана з лініями продукції ENTECH ™, GROVE®, RING-O®, TEXSTEAM ™, TK® і TOM WHEATLEY®. Це значно посилило позиції компанії Cameron як єдиного постачальника для широкого діапазону потреб замовників. Підрозділ також поставляє арматуру для роботи у важких умовах нафтопереробних, хімічних і нафтохімічних виробництв, а також відповідних складських і термінальних споруд.
Особливо це відноситься до ліній ORBIT® і GENERAL VALVE®. Ці торгові марки в поєднанні з арматурою WKM® і TBV ™ значно розширюють діапазон продукції.
Група Valves & Measurement компанії Cameron займає провідні позиції в галузі завдяки досвіду та технологій кращих торгових марок світу.

БРОШУРА_CAMERON