Вперед
Назад

BRAY

Корпорація  BRAY International Inc. була заснована в 1986 році в США і є одним з провідних світових виробників промислової трубопровідної арматури, приводів і систем автоматики для арматури.

Продукція корпорації знаходить широке застосування в різних галузях промисловості по всьому світу. За цей час торгова марка BRAY® стала символом якості і надійності для наших замовників. Серед клієнтів корпорації - найбільші виробники нафтового обладнання, металургійні і хімічні холдинги, найбільші інжинірингові компанії, підприємства енергетики та інфраструктури. Причини успіху корпорації в постійному розвитку, контролі за якістю продукції, конкурентних цінах і строгому дотриманні обумовлених термінів виробництва продукції. Рівень якості, функціональності і надійності продукції підтверджується сертифікатами багатьох країн.

В асортимент арматури Bray входять: поворотні дискові затвори (батерфляй), затвори дискові, клапани поворотні, затвори поворотні, затвори футеровані, дискові затвори з потрійним ексцентриситетом, крани шарові, зворотні клапани, пневматичні і електричні виконавчі механізми, позиціонери.

Додаткову інформацію з каталогами, надішлемо по запиту Замовника. 

 Шаровий_кран_BRAY