Вперед
Назад

Композитний ремонт

Композитний ремонт це найкраще інженерне рішення по відновленню цілісності трубопроводу.

Компанія є виробником композитних систем за допомогою яких проводиться ремонт і структурне посилення пошкодженої ділянки трубопроводу, забезпечується безпечний режим роботи та запобігаються витоки.
Ремонтні системи КАСТА-У і КАСТА-С унікально розроблені для магістральних трубопроводів низького / високого тиску.
Ремонтні системи відповідають міжнародним стандартам ISO 24871 та ASME PCC-2.

КАСТА-С

Це система, яка забезпечує таку міцність трубопроводу, яка дозволяє експлуатувати трубопровід при максимально допустимому робочому тиску без зупинки виробничого процесу.

Система складається з двонаправленого скловолокна, яке забезпечує посилення в кільцевому і осьовому напрямках; уретанової смоли, яка забезпечує рівномірне навантаження по всій ремонтній ділянці, а також грунтовки і високомодульного епоксидного наповнювача.

Система застосовується на магістральних, технологічних трубопроводах, складній геометрії, а саме трійниках, колінах, фланцях.

КАСТА-У

Це трикомпонентна система обмотки з вуглецевого волокна, що використовується для відновлення пошкоджених, корозійних та еродованих систем трубопроводів і відновлення їх первісної експлуатаційної міцності.

  1. Перший компонент- епоксидна грунтовка, яка забезпечує повне зчеплення і розподіл навантаження між ремонтом та основою.
  2. Другий компонент - двонаправлений матеріал з вуглецевого волокна, який забезпечує посилення кільцевої арматури і осьових напрямків і є найміцнішим з доступних неметалічних засобів ремонту на ринку.
  3. Третій компонент - полімерна епоксидна смола, яка забезпечує рівномірне навантаження по всьому периметру намотування. Для ремонту, який вимагає модифікації поверхонь застосовується високомодульний наповнювач.

Композитная система призначена для роботи до температури 110 ° C і має відмінну працездатність при температурі навколишнього середовища. Забезпечує відмінні механічну, термічну і хімічну стійкість.

Опитувальний_лист

 

НАШ ДОСВІД ТА ВИКОНАНІ РОБОТИ: